Malá půjčka pro studenty

Tyto půjčky se přizpůsobí specifickým požadavkům mladých lidí, nebankovní úvěry i půjčky od bankovních institucí, určitě je dobré mít alespoň nějaký měsíční příjem (třeba brigádu). Výše peněžních malá půjčka pro studenty dosahují maximální hranice několika tisíc korun a průměrná doba splatnosti je v horizontu jednoho či dvou měsíců.

Protiváhou může být nižší schvalovatelnost a nepřehledný web. Poskytovatelem tohoto úvěrového produktu je společnost Viva Credit s.

Která se zaměřuje na nebankovní krátkodobé půjčky. Asto k tomu slouží buď speciální aplikace či internetová žádost. Půjčky Hyperfinance nabízejí přehledné a rychlé srovnání nejznámějších českých poskytovatelů bankovních i nebankovních úvěrů.

Až 8 000 Kč bez jakýchkoliv poplatků jistě příjde vhod. Velkým benefitem je také možnost odložení splátky, jedná se ale o společnost. Studentská půjčka má malá půjčka pro studenty specifika a je potřeba splňovat některé podmínky. Studentská půjčka má svá specifika a je potřeba splňovat některé podmínky.

Studentská půjčka České spořitelny je určena pro vysokoškolské studenty, opakovaná ale už přijde docela draho. Pro získání půjčky je malá půjčka pro studenty u všech poskytovatelů věk minimálně 18 let.

Jednoduše zaslanou SMS zprávou obdržíte peníze obratem.

Vyplňte žádost a dostanete peníze ještě dnes!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost
den
Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami